Mezi naše firemní klienty paří například Magistrát města Brna, ZIPP Brno, ENVIROTREND, Baxi Heating, RVS Servis, Česká spořitelna, Skanska, OZSSP Úrazové nemocnice v Brně, Regionální hospodářská komora Brno, Wüstenrot, REDA, NOVARTIS, Jonckers Translation & Engineering a další.

Andrea Malíková (email)
Touto cestou by som sa vám chcela poďakovať za skvelé služby,ktoré poskytujete. V piatok sme u vás zarezervovali obed pre 7 ľudí, ako to už chodí, na poslednú chvíľu nás bolo o 3 viac. Personál bol veľmi ústretový a usadil nás aj napriek vyššiemu počtu, v čase obeda, v plnej reštaurácií. Čašník, ktorý nás obsluhoval bol veľmi príjemný a vyšiel nám v ústrety aj s nadštandardnými želaniami. Jedlo bolo podľa očakávaní veľmi chutné. Príjemná teplota v podzemných priestoroch nás schladila, keďže vonku bolo minimálne 35°C. Skvelý dojem z reštaurácie ako celku a najmä ústretového a príjemného personálu zaručil, že vaša reštaurácia bude prvou voľbou pri výbere podniku v centre mesta.

Jan Turek (email)
Rád bych touto cestou vyjádřil svoje dojmy z Vaší restaurace Baroko. Již nějaký čas navštěvuji v centru výhradně Vás a míra mojí spokojenosti stále roste. Pozitivní dojem začíná u stylových prostor bývalého kláštera. Restaurace je klidná ač je v centru. Kuchaři odvádí výbornou práci, Vašemu rumpsteaku stěží konkurují i steakhousy, které by měly být v této kategorii jedničkou. Celý pohled potom dokresluje profesionální a příjemný kolektiv obsluhy. Ani v jednom případě se mi nestalo, že bych byl nespokojen a dnes takový standart není lehké zachovat. Zvláštní poděkování potom patří slečně Patricii, za její osobitý přístup. Velice mě překvapilo profesionální předvedení kvalitních rumů přesto, že byly ve Vašem sortimentu sotva pár dní. Jelikož tato nabídka rumů bylo to poslední co mi u Vás chybělo, můžete nadále počítat s mojí přízní.

Přeji Vám mnoho stálých a spokojených zákazníků.

Yvona Němcová (email)
Přeji dobrý den, včera jsme u Vás měli posezení u příležitosti promoce dcery. Chtěla jsem Vám poděkovat za úžasné jídlo a perfektní přístup k nám jako hostům. Cítili jsme se u Vás moc dobře a je velká škoda, že jsme až z Ostravy a máme Vás tak daleko.

Tomáš Slabý (email)
Dobrý den, včera jsem se svou rodinou navštívil Vaši restauraci, kde jsem absolvovali několikachodový oběd. Vše bylo v naprostém pořádku, a proto bych Vám chtěl touto cestou poděkovat a zároveň Vás pochválit za skvělé služby. Krásné prostředí, výborné jídlo i naprosto profesionální personál. Z mé strany tedy úplná spokojenost a nezbývá mi nic jiného než Vás doporučit všem svým známým.

Radka a Pavel Slezákovi (svatba)
Jsme rádi, že jsme touto cestou dostali příležitost podělit se o naši svatební zkušenost s restaurací a vinárnou Baroko.

Přípravami na náš velký den (17. 7. 2010) jsme strávili více než půl roku. Protože jsme se rozhodli pro svatbu se širší rodinou a početnou skupinou přátel (plánována byla účast až 80 osob), poznali jsme poměrně důkladně, jak náročné může být skládání mozaiky jménem „vydařená svatba“. Měli jsme to štěstí, že jsme byli během příprav obklopeni lidmi, kteří uměli poradit a kteří nám ve všem vyšli vstříc. Jedněmi z nich byli i lidé z restaurace Baroko – vedoucí provozu pan Petr Vlček a ochotný personál. I přes naše poměrně pozdní rozhodnutí o rezervaci jsme díky rychlému a flexibilnímu jednání pana vedoucího dospěli k dobře vyladěné svatební hostině. Prvotřídní jídlo, příjemné klima a ideální dispozice restaurace zajistily nám i našim hostům výjimečný večer.

Rádi bychom touto cestou poděkovali celému kolektivu restaurace a vinárny Baroko za krásný večer v jejich podniku a přejeme hodně spokojených hostů.

Petr Koudelka (email)
Dovoluji si vas oslovit v souvislosti s moji navstevou vasi restaurace. Jelikoz jiz radu let pracuji v oblasti hotelnictvi a restauraci, turistickeho ruchu a zakaznickeho servisu, prevazne v zemich mimo Ceskou republiku a Evropu, jsem i ja postizen zamestanim a potrpim si na kvalitni servis a preciznost.

Minuly tyden v sobotu jsem s kamaradkou navstivil vasi restauraci Baroko. Musim uznat, ze je to idealni a prijemne misto, jak pro rodinne oslavy, tak pro romanticky chvile. Prestoze Baroko je krasne misto, vice nez restaurace samotna me zaujal pristup vaseho zamestnance, slecny Kristyny. Skutecne profesionalne pristup, se zamerenim na klienta a na detail. Dokazala paradne odhadnout nase potreby, vzdy ochotne poradila, svuj produkt (vino i jidlo) znala dokonale a proaktivne doporucila a snazila se nenasilne prodat dalsi a dalsi drobnosti z jidelniho listku, coz se ji znamenite darilo. Jako zamestnanec, dle meho nazoru, splnila svou roli na 120% a jako cisnik, provazejici nas vecerem byla ke sve profesionalite velice komunikativni a pratelska.

Ne prilis casto se odhodlam napsat kritiku, jelikoz zde v Ceske republice nema clovek prilis prostor srovnavat a chvalit a profesionalniho chovani se docka jen malokde. Nicmene kombinace krasneho prostredi, dobreho jidla, kvalitniho vina a cloveka na pravem miste (slecna Kristyna, ktera nas svym chovanim, vystupovanim a celkovou prezentaci natolik prekvapila), se rozhodne budeme i nadale vracet a doporucovat vas podnik, Baroko!

A jak bylo ve zname ceske komedii receno, tak az muj vnuk bude slavit jednoho dne promoci kdo vi, ale treba to bude prave u vas.

Drzim palce at se dari a vice kvalitnich zamestnancu!

Ze života na naší škole (stužkovací večírek)
Začalo to doma. Obléct do obleku (holky do šatů) a vyrazit směr restauraci a vinárnu Baroko v centru Brna. Sraz byl v sedm hodin večer. Celou referenci si máte možnost přečíst kliknutím na tento text.

V Baroku uspokojí kvalita jídel i rychlá obsluha (seriál)
V podzemí kláštera sv. Janů v centru Brna nabízejí skvělou českou i mezinárodní kuchyni. Obědová i speciální menu zvládají rychlostí blesku.

Nenápadný vchod a padesát schodů pod brněnskou Orlí ulicí vedou do prostorného a světlého sklepa restaurace a vinárny Baroko. Málokterý z hostů si uvědomí, že se ocitá v podzemí minoritského kláštera sv. Janů. A že cihly na klenutém stropě, které architekt oblékl do nového kabátu, mohou vyprávět zajímavé příběhy z historie Brna. Pokračování reference zobrazíte kliknutím na tento text.

Andrea a Leoš Pol (svatba)
Restauraci a vinárnu Baroko mohu jen doporučit, úžasné jídlo, které si pochvalovali všichni přítomní, báječná a usměvavá obsluha, pro kterou nebylo nic problém a jakékoliv přání bylo splněno rychlostí blesku. Majiteli, panu Vlčkovi, i holčinám ještě jednou moc děkujeme. Pokračování reference zobrazíte kliknutím na tento text.

Staňte se našimi klienty i vy. Nezávazně nás kontaktujte a vyzkoušejte nás! Budete spokojeni.